Obráběcí centrum HAAS VF2

Home / Uncategorized / Obráběcí centrum HAAS VF2

Nabízíme k prodeji obráběcí centrum HAAS VF2 rok výroby 3/2021

Výbava:

obrobková a nástrojová sonda

čtvrtá osa

30 míst zásobník – výměna otočným ramenem

chlazení středem vřetena

Vynašeč špon

Vřeteno 8000 ot/min

Kužel vřetene SK 40

Pojezdy X x Y x Z 762 x 406 x 508 mm

Obráběcí centra jsou jedny z nejdůležitějších strojů v oblasti výroby průmyslových dílů. Mezi nejvýznamnější značky patří i americký výrobce Haas Automation, který nabízí širokou škálu obráběcích center, Doosan DNM 4500 vertical machining centre včetně modelu Haas VF2.

Haas VF2 je středně velké vertikální obráběcí centrum, které je navrženo pro výrobu průmyslových dílů v menším a středním měřítku. Tento stroj nabízí vysokou přesnost a efektivitu v oblasti obrábění kovových materiálů.

Jedním z hlavních faktorů, které dělají Haas VF2 tak účinným, je jeho integrovaná automatizace. Stroj je vybaven automatickým nástrojovým měničem, což umožňuje rychlé a snadné výměny nástrojů, což zvyšuje efektivitu výroby. Dále obsahuje také automatizovaný systém nakládání a vykládání materiálu, což zajišťuje, že stroj může pracovat bez nutnosti přítomnosti operátora.

Další výhodou Haas VF2 je jeho vysoká rychlost a přesnost v obrábění. Stroj je schopen dosáhnout rychlosti řezání až 12 000 otáček za minutu a umožňuje hloubkové frézování o hloubce až 508 mm. S využitím moderních řídících systémů a software pro simulaci obrábění lze Haas VF2 nastavit tak, aby dosahoval co nejlepších výkonů při minimalizaci chyb.

Haas VF2 je také vybaven velkým pracovním prostorem, což umožňuje obrábět díly o rozměrech až 762 x 406 x 508 mm. Tento stroj také poskytuje vysokou stabilitu díky svému robustnímu designu a kvalitním komponentům, což zajišťuje spolehlivost a dlouhou životnost stroje.

Pro zvýšení efektivity a snížení nákladů na výrobu je Haas VF2 vybaven také pokročilým řídícím systémem, který umožňuje optimalizaci výrobních procesů. Díky tomu lze přizpůsobit stroj tak, aby co nejefektivněji využíval nástroje a materiály a minimalizoval čas potřebný pro výrobu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

  • Partner links